10708 ONSERNONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10708 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 166cm / 65inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 285kg |
| Block | 10708 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 166cm / 65inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 285kg |